Banery reklamowe – Drukoland Kraków

Banery reklamowe

Wysokiej jakości baner reklamowy w każdej firmie, fundacji czy stowarzyszeniu odgrywa niezwykle istotną rolę. Szerokie zastosowanie banerów w charakterze reklamy oraz funkcji dekoracyjnej i informacyjnej sprawia, że ten rodzaj wydruków wielkoformatowych cieszy się niesłabnącą popularnością. Mając na uwadze ten fakt, drukarnia Drukoland oferuje swoim Klientom usługę druku banerów reklamowych w dowolnym formacie. Oferujemy banery jednostronne lub dwustronne, w zależności od potrzeb. Posiadamy w ofercie baner z dodatkowym przeplotem który go wzmocni, co sprawia, że doskonale sprawdzi się on w każdych warunkach. Zapewniamy szybki i w pełni profesjonalny wydruk banerów reklamowych w doskonałej jakości.

Druk banerów reklamowych

Nasze banery reklamowe drukujemy zarówno na standardowych materiałach i tkaninach PCV o typowej gramaturze, jak i na siatkach umożliwiających instalację banera na zewnątrz. Każdy baner z naszej drukarni jest produktem solidnym, przystosowanym do zewnętrznej ekspozycji. Oferujemy także projekty graficzne banerów – od prostych układów z tekstem i grafiką, aż po skomplikowany layout, który z pewnością zrobi wrażenie na wszystkich, którzy będą mieli okazję go zobaczyć.

wybierz produkt

Baner EKONOMICZNY

Najpopularniejsze oraz najtańsze medium, stosowane do krótkoterminowych ekspozycji. Baner jest lekki oraz elastyczny. Idealnie sprawdza się do niedużych wydruków mocowanych na elementach osłoniętych od wiatru. Dostępny w wersji matowej lub błyszczącej.

 

Cena za produkt:

standardowa jakość druku – 25,00 zł netto /m2
wysoka jakość druku – 31,00 zł netto /m2
najwyższa jakość druku – 43,00 zł netto /m2

Baner Frontlit 450g

Powlekana tkanina winylowa o gramaturze 450 g.  Nadaje się do średniookresowych ekspozycji zewnętrznych i wewnętrznych.

 

Cena za produkt:

standardowa jakość druku – 30,00 zł netto /m2
wysoka jakość druku – 36,00 zł netto /m2
najwyższa jakość druku – 48,00 zł netto /m2

Baner extra 510g

Najwyższej jakości medium banerowe. Materiał jest powleczony obustronnie – najlepsza trwałość oraz odporność na czynniki atmosferyczne. Jest to jeden z najtrwalszych banerów dostępnych na rynku, wykonany z PCV. Przeznaczony do długookresowych ekspozycji.

 

Cena za produkt:

standardowa jakość druku – 34,00 zł netto /m2
wysoka jakość druku – 42,00 zł netto /m2
najwyższa jakość druku – 57,00 zł netto /m2

Baner odblaskowy

Wysokiej jakości baner odblaskowy. Mocno odbija światło które jest na niego skierowane – podobnie jak znaki drogowe. Najczęściej stosowany przy drogach, ulicach oraz węzłach komunikacyjnych.

 

Cena za produkt:
wysoka jakość druku – 89,00 zł netto /m2
najwyższa jakość druku – 100,00 zł netto /m2

siatka mesh z przeplotem

Medium przeznaczone do wielkopowierzchniowych reklam. Materiał posiada perforację (dziurki) dzięki którym swobodnie przepuszcza powietrze i nie tworzy się tzw. efekt żagla. Siatka posiada dodatkowy przeplot dzięki któremu jest bardziej wytrzymała, a wydruk jest bardziej wyraźny. Materiał lekki oraz wytrzymały. Siatka Mesh zalecana jest do stosowania na budynkach oraz miejscach narażonych na duże podmuchy wiatru.

Cena za produkt:

standardowa jakość druku – 28,00 zł netto /m2

Informujemy, że nie prowadzimy stacjonarnych punków obsługi klienta. Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem. Zamknij