Tablice i kasetony

Tablice i kasetony reklamowe – pokaż się światu!

Prowadzona przez nas drukarnia specjalizuje się w produkcji wielu różnorodnych materiałów reklamowych. Tablice reklamowe i kasetony to jedna z naszych propozycji dedykowana klientom zarówno z Krakowa, gdzie prowadzimy działalność, jak i z innych zakątków Polski. Wykonujemy materiały reklamowe zarówno na podstawie gotowych projektów otrzymanych od zleceniodawców, jak i możemy zaproponować nasze usługi graficzne w tym zakresie. Kasetony i tablice reklamowe to jedne z najbardziej uniwersalnych nośników reklamy, który nadaje się do każdego typu prowadzonej działalności gospodarczej. Nie jest ważne, czy chodzi o sklep, piekarnię czy salon kosmetyczny – wszędzie tam można umieścić któryś z tych wariantów i dać się zauważyć ze swoimi usługami. Kasetony mocuje się np. na konstrukcjach metalowych lub na ścianach budynków.

Kolorowe, czarno-białe, jedno- lub dwustronne, podświetlane…

O tym, jakie mają być tablice reklamowe i kasetony, decyduje przede wszystkim klient. Nasza rola może ograniczyć się do profesjonalnych sugestii w zakresie kształtu, wielkości, materiału, z jakiego najlepiej wykonać dany nośnik reklamowy. Grafika na tablicach reklamowych oraz kasetonach może być płaska lub trójwymiarowa, kolorowa lub w klimacie biało-czarnym, z tekstem i logo. Grunt, aby całość była na tyle pomysłowo ułożona, aby zaciekawić klienta, przykuć jego uwagę. Zarówno tablice reklamowe, jak i kasetony wykonujemy w wersji jedno- lub dwustronnej z takich materiałów jak:

  • plexi,
  • płyta kompozytowa typu dibond,
  • płyta PCV,
  • polipropylen

Kompleksowa usługa reklamowa

Kasetony i tablice reklamowe to trwały i służący przez wiele lat nośnik reklamowo-informacyjny, pasujący do każdej branży. Chcesz się skutecznie wyróżnić na tle konkurencji? Dzięki takim rozwiązaniom z pewnością jest to możliwe. Oferujemy druk bezpośredni UV na tablicach w najwyższej jakości fotograficznej. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań nasze tablice przez kilka lat będą niezawodną reklamą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej drukarni z Krakowa i skorzystaniem z niej zarówno w kompleksowym zakresie (łącznie z wykonaniem projektu) lub tylko samego wykonania tablic i kasetonów reklamowych. Wszystkie zlecenia realizujemy profesjonalnie i zgodnie z ustalonym terminem. Oprócz tego typu nośników reklamowych oferujemy także litery przestrzenne. Kreuj z nami w ciekawy i zauważalny sposób swój wizerunek!

POLIPROPYLEN KOMOROWY

Polipropylen komorowy to płyta o grubości 3mm. Bardzo lekki oraz ekonomiczny materiał z widocznymi żebrami.

Cena za produkt:

Wysoka jakość druku – 60,00 zł netto
Najwyższa jakość druku – 75,00 zł netto

Płyta dibond

Dibond jest to płyta kompozytowa o grubości 3 mm. Jest to sztywny i bardzo wytrzymały materiał, który składa się z dwóch aluminiowych okładzin oraz wypełnienia polietylenowego.

Cena za produkt:

Wysoka jakość druku – 215,00 zł netto
Najwyższa jakość druku – 230,00 zł netto

Płyta PCV

Płyta wykonana ze spienionego PCV. Stosuje się ją do wykonywania szyldów, tabliczek, plansz reklamowych oraz stoisk wystawowych. Zalecana do stosowania wewnątrz.

Cena za produkt:

Płyta PCV 3mm:
Wysoka jakość druku – 83,00 zł netto
Najwyższa jakość druku – 98,00 zł netto

Płyta PCV 5mm:
Wysoka jakość druku – 105,00 zł netto
Najwyższa jakość druku – 120,00 zł netto

Płyta PCV 10 mm:
Wysoka jakość druku – 210,00 zł netto
Najwyższa jakość druku – 225,00 zł netto

Kasetony reklamowe

Wykonujemy dwa podstawowe rodzaje kasetonów. Kasetony z wymienną grafiką (licem) oraz kasetony w całości wykonane z dibondu. Możemy wykonać kasetony jednostronne oraz dwustronne. Produkt wyceniany indywidualnie.

Informujemy, że nie prowadzimy stacjonarnych punków obsługi klienta. Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem. Zamknij