FOLIE I NAKLEJKI

Druk na foliach (naklejki)

Folie samoprzylepne to jedno z podstawowych podłoży do druku wielkoformatowego. Wszystkie folie, które posiadamy są przystosowane do druku. Bardzo częste stosowanie wydruków na folii w charakterze reklamy sprawia, że ten rodzaj wydruków bardzo często wybierany jest przez naszych klientów. Nasza drukarnia wielkoformatowa oferuje aż 10 rodzajów folii. W zależności o potrzeb klienta oraz miejsca montażu pomagamy naszym klientom dobrać odpowiedni rodzaj folii oraz jakość wydruku. Wydruki lateksowe, które oferuje na pewno spełnią wszystkie wymagania naszych klientów. Posiadamy w swojej ofercie podstawowe folie monomerowe, polimerowe i wylewane oraz folie specjalistyczne takie jak:

  • folia ONE WAY VISION – folia przeznaczona do klejenia na witrynach szklanych i szybach samochodowych. Dzięki perforacji patrząc z wewnątrz budynku lub samochodu widzimy co dzieje się na zewnątrz, natomiast z zewnątrz widoczny jest głównie wydruk.
  • folia EasyDOT – matowa folia z wybiórczym klejem. Zalecana do krótkoterminowych ekspozycji. Folia bardzo łatwa z montażu i demontażu. Idealnie nadaje się do szybkich akcji reklamowych.
  • folia GRIPin – folia samoprzylepna zadrukowana od strony kleju. Nakleja się ją od wewnętrznej strony szyby.
  • folia odblaskowa – w ciągu dnia grafika niewiele różni się od wydruku na zwykłej folii natomiast w nocy oświetlona folia bardzo mocno odbija światło.
  • folia podłogowa – wysokiej jakości folia ze specjalnym laminatem podłogowym. Laminat jest antypoślizgowy oraz odporny na działanie różnego rodzaju detergentów. Naklejkę można stosować na gładkie oczyszczone powierzchnie.

wybierz produkt

Informujemy, że nie prowadzimy stacjonarnych punków obsługi klienta. Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem. Sklep nie obsługuje klientów indywidualnych. Zamknij