Standy (stojaki)

Standy (stojaki)

Poszukujesz systemu, który wyróżni Cię spośród konkurencji i jednocześnie przyciągnie uwagę potencjalnego klienta? Zapoznaj się z naszą ofertą ciekawych standów.

Standy (stojaki) FORMULATE charakteryzuje się ciekawą formą. Lekkie, aluminiowe rurki tworzące konstrukcje w połączeniu z dowolnie zadrukowanym materiałem tworzą elegancką formę obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Rozłożenie konstrukcji, która jest zbudowana z mocnego 32mm aluminium oraz założenie materiału wymaga poświęcenia niewielkiej ilości czasu. System pozwala na przedstawienie grafiki z tkaniny, którą naciąga się na ramy. Możliwość wyboru różnorodnych kształtów. Kompletny system pakowany jest w specjalnie przystosowaną do niego torbę co ułatwia transport. Proponujemy ciekawe kształty stojaków.

W naszej ofercie znajdziesz również stand (stojak) WEDGE – dowolny kształt ze stabilną podstawą

Standy i stojaki reklamowe – wyeksponuj swoją działalność

Galerie handlowe, hale targowe, kina, salony kosmetyczne i fryzjerskie, szpitale, placówki oświatowe to przykładowe miejsca, w których w doskonały sposób można wykorzystać standy i stojaki reklamowe. To jeden z lepszych sposób na to, aby wypromować w ciekawy i zauważalny sposób własną firmę, produkt, wydarzenie czy świadczone usługi. Lekki stojak czy stand reklamowy ma nieskomplikowaną konstrukcję i zajmuje niewiele miejsca. Do tego łatwo można go przetransportować i zamontować. Dlatego nadaje się do tego, aby zabierać go np. na konferencje, wystawy, wykłady, targi, szkolenia, imprezy i inne wydarzenia.

Formulate Monolit

Formulate Monolit to wolno stojący nośnik grafiki tekstylnej o prostym kształcie. System wykonany jest z lekkiego aluminium ze stalową podstawą. Dostępny w 4 szerokościach: 600 mm, 900 mm, 1200 mm, 1500 mm. Sprzedawany w zestawie z grafiką jednostronną lub dwustronną.

Całkowite wymiary systemu w mm (około):
600 mm – 2280 (wys.) x 650 (szer.) x 250 (gł.)
900 mm – 2280 (wys.) x 955 (szer.) x 250 (gł.)
1200 mm – 2280 (wys.) x 1240 (szer.) x 250 (gł.)
1500 mm – 2280 (wys.) x 1544 (szer.) x 250 (gł.)

Formulate Snake

Wolnostojący nośnik grafiki tekstylnej o ciekawym kształcie obok którego nie można przejść obojętnie. Na aluminiową ramę w łatwy sposób nakłada się grafikę, którą można dopasować dzięki zamkowi błyskawicznemu. Najpopularniejszy stojak dzięki niepowtarzalnemu przedstawieniu grafiki.

Wymiary systemu (mm): 2280 (wys.) x 915 (szer.) x 700 (gł.)
Waga: 4 kg

Formulate Slant

Formulate Slant to wolnostojący nośnik grafiki tekstylnej o oryginalnym kształcie obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Na aluminiową ramę w łatwy sposób nakłada się grafikę, którą można dopasować dzięki zamkowi błyskawicznemu.

Wymiary (mm): 2280 (wys.) x 915 (szer.) x 480 (gł.)

Formulate Drum

Stojak, który z pewnością zostanie zauważony.

Wymiary systemu (mm): 2500 (szer.) x 2280 (wys.) x 375 (gł.)
Waga: 8,3 kg

Wedge – stojak z wydrukiem na płycie DIBOND

Prosty stojak Wedge umożliwia montaż różnorodnych grafik wykonanych na płytach. Dopasowuje się zarówno do grubości jak i różnych formatów. Zaprojektowany w taki sposób, by możliwe było łatwe przechowywanie produktu. Wysoka jakość połączona z wysoką funkcjonalnością.

  • Grubość materiałów od 3 mm do 40 mm w zależności od podłoża.
  • Wytrzymały i stabilny.
  • Dostępny w kolorze srebrnym, szare proszkowe wykończenie.
  • Dostępny w szerokościach: 300 mm, 600 mm, 800 mm i 1000 mm.
  • Grafika może być szersza niż podstawa.

Informujemy, że nie prowadzimy stacjonarnych punków obsługi klienta. Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem. Sklep nie obsługuje klientów indywidualnych. Zamknij