Tablice i kasetony

Tablice i kasetony reklamowe – pokaż się światu!

Prowadzona przez nas drukarnia specjalizuje się w produkcji wielu różnorodnych materiałów reklamowych. Tablice reklamowe i kasetony to jedna z naszych propozycji dedykowana klientom zarówno z Krakowa, gdzie prowadzimy działalność, jak i z innych zakątków Polski. Wykonujemy materiały reklamowe zarówno na podstawie gotowych projektów otrzymanych od zleceniodawców, jak i możemy zaproponować nasze usługi graficzne w tym zakresie. Kasetony i tablice reklamowe to jedne z najbardziej uniwersalnych nośników reklamy, który nadaje się do każdego typu prowadzonej działalności gospodarczej. Nie jest ważne, czy chodzi o sklep, piekarnię czy salon kosmetyczny – wszędzie tam można umieścić któryś z tych wariantów i dać się zauważyć ze swoimi usługami. Kasetony mocuje się np. na konstrukcjach metalowych lub na ścianach budynków.

Kolorowe, czarno-białe, jedno- lub dwustronne, podświetlane…

O tym, jakie mają być tablice reklamowe i kasetony, decyduje przede wszystkim klient. Nasza rola może ograniczyć się do profesjonalnych sugestii w zakresie kształtu, wielkości, materiału, z jakiego najlepiej wykonać dany nośnik reklamowy. Grafika na tablicach reklamowych oraz kasetonach może być płaska lub trójwymiarowa, kolorowa lub w klimacie biało-czarnym, z tekstem i logo. Grunt, aby całość była na tyle pomysłowo ułożona, aby zaciekawić klienta, przykuć jego uwagę.

Kompleksowa usługa reklamowa

Kasetony i tablice reklamowe to trwały i służący przez wiele lat nośnik reklamowo-informacyjny, pasujący do każdej branży. Chcesz się skutecznie wyróżnić na tle konkurencji? Dzięki takim rozwiązaniom z pewnością jest to możliwe. Oferujemy druk bezpośredni UV na tablicach w najwyższej jakości fotograficznej. Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań nasze tablice przez kilka lat będą niezawodną reklamą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej drukarni z Krakowa i skorzystaniem z niej zarówno w kompleksowym zakresie (łącznie z wykonaniem projektu) lub tylko samego wykonania tablic i kasetonów reklamowych. Wszystkie zlecenia realizujemy profesjonalnie i zgodnie z ustalonym terminem. Oprócz tego typu nośników reklamowych oferujemy także litery przestrzenne. Kreuj z nami w ciekawy i zauważalny sposób swój wizerunek!

Kasetony reklamowe – wewnętrzne i zewnętrzne.

W naszej drukarni zamówisz również kasetony reklamowe. Wykonujemy kasetony z dibondu w dowolnym formacie. Dodatkowo kasetony lakierujemy na dowolny kolor wybrany przez klienta. Jako jedni z nielicznych drukarni wykonujemy kasetony wewnętrzne z wymienną grafiką. Kasetony te mogą być podświetlone specjalnymi ledami oraz semaforami. Wewnętrzny kaseton czyli lightbox możemy wykonać w wersji dwustronnej jak i jednostronnej montowany bezpośrednio do ściany. Masze kasetony można również używać jako wolnostojące lightboxy lub jako box zawieszony ma stalowych linkach. Napisz do nas i wyceń swój indywidualny kaseton.

Informujemy, że nie prowadzimy stacjonarnych punków obsługi klienta. Wszystkie zamówienia wysyłamy kurierem. Sklep nie obsługuje klientów indywidualnych. Zamknij